PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Šárka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v CHKO Jizerské hory v obci Bedřichov u Jablonce nad Nisou. Bedřichov je vyhledávaným cílem letní rodinné rekreace, pěší turistiky a cyklistiky, v zimě pak rájem běžkařů a lyžařů se šesti sjezdovkami a večerním lyžováním. Bedřichov je jedním z výchozích bodů Jizerské lyžařské magistrály (170km upravovaných lyžařských stop po celých Jizerských horách). Tato horská rekreační obec (720m n.m.) je vnímána jako jedna z bran Jizerských hor s velmi dobrým dopravním spojením s Libercem a Jabloncem nad Nisou.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v jednom apartmánu s vlastním kuchyňským koutem a vybavením, TV-wifi internet, vlastním sociálním zařízením. Sušička, lůžkoviny ( antialergické přikrývky a polštáře), ručníky, utěrky, toaletní papír, mýdlo. Apartmán se nachází ve zděné části domu. Apartmán je k dispozici pro 2-4 osoby + přistýlka. Zapůjčeni vybavení pro děti je zdarma (dětská stolička, nočník, dětské prkénko, cest.postýlka), dopředu nutno nahlásit. Apartmán je oddělen vlastním vchodem a poskytuje místnost pro uložení kol a lyží. U apartmánu je parkování zajišteno. V apartmánu je kouření zakázáno.Porušení je pod pokutou 3000 kč. Apartmán Šárka využijí nejen pro rodiny s dětmi, ale také hosté, kteří hledají klidnou relaxaci a odpočinek v Jizerských horách.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bedřichov nabízí 170km běžeckých tratí, na své si zde ovšem přijdou i nadšenci sjezdového lyžování. Pro děti i dospělé je zde připravena lyžařská škola a možnost zapůjčení sportovního vybavení. Jizerské hory jsou skvělé nejen na zimní sporty, ale i na turistiku a cyklistiku. V okolí najdete hned několik penzionu a hotelů poskytujících wellness a příjemné restaurace, kde se dobře najíte. Infocentrum je od našeho apartmánu vzdálen 300m. Obchod s potravinami 150m.